KONST / Litografier / Färglitografi 14608123
nr 1460 8123
Jim Monson
(f. 1943), USA
Ginko. Signerad, numrerad 19/75. Färglitografi, bildmått: 48x38, yttermått inklusive ram: 72x59 cm
Jim Monson, amerikansk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:47:50
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr